MARKI

Dostępne w ofercie MADUU STUDIO

Maduu

Kolekcje MADUU to bogate wzornictwo, najwyższa jakość oraz szeroki wybór modeli, co pozwala na aranżację przestrzeni w dowolnie wybranym stylu. W myśleniu o naszych produktach wychodzimy poza szablonowe projekty, ale priorytetem zawsze jest design, komfort, funkcjonalność i ergonomia użytkowania. Portfolio marki MADUU to wysokiej jakości meble tapicerowane – sofy, sofy narożne, sofy modułowe oraz fotele. Łączymy nowoczesność z ponadczasową elegancją.

Przedstawiamy MARVEL, MANOR, MELLOW i MODERNO. Tych modeli nie może zabraknąć w Twoim salonie !

Silla

Nowoczesny design, funkcjonalność, ergonomia. Fotele biurowe marki Silla zapewnią komfort pracy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Uważamy, że w projektowaniu  najważniejszy jest Człowiek. Dlatego też fotele biurowe marki Silla zostały zaprojektowane przede wszystkim w taki sposób, aby zapewnić komfort i wygodę użytkowania.  Niemniej ważny oczywiście jest design, jakość i estetyka wykonania.

Idealny fotel biurowy powinien łączyć wszystkie te cechy – funkcjonalność, ergonomię użytkowania i dobry design. Nowoczesny design, funkcjonalność, ergonomia. Fotele biurowe marki Silla zapewnią komfort pracy nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.

Przedstawiamy ERGO, PRESS i SECA – designerskie i ergonomiczne fotele menedżerskie zapewniające komfort i wygodę przez długie godziny użytkowania.

Siton

Siton to krzesła o wyjątkowych walorach estetycznych i funkcjonalnych.

To nowoczesny design, jakość i dbałość o detale.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą marki Siton !

Tavol

Tavol to seria drewnianych stołów i stolików. Najchętniej, najlepszej klasy wyselekcjonowane lite drewno w kolorze naturalnym, łączymy z metalowymi podstawami.

Naturalna, ciepła kolorystyka drewna zestawiona z chłodnym odcieniem metalowej podstawy sprawia, że otrzymujemy produkt o niezliczonych możliwościach aranżacyjnych.

Rzemieślnicze wykonanie zarówno blatu, jak i metalowej lub drewnianej konstrukcji sprawia, że Tavol to stoły wyjątkowe !